Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Doktor z KUL chce ekshumacji w Jedwabnem. Zbiera podpisy pod projektem ustawy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lipca 2016 r. o 07:02 Powrót do artykułu
Komentarz wstępny Przez TT znalazłem ten artykuł. Chiałem skomentować. Po rejestracji przekierowano mnie na stronę główną. Szukam, nie ma ani na SG, ani w zakładce KRAJ, ani w zakładce LUBLIN. Musiałem użyć wyszukiwarki. Widać, że akcji nie popieracie- Żydzi? Komentarz właściwy Jestem przeciw błaganiu Prezydenta Dudy. Sam obiecał w wyborach, że się sprawą zajmie. To niech się zajmuje! Minęło już więcej niż 7 miesięcy! Dla mnie udowadnia swoimi kłamstwami, że jest KRYPTOŻYDEM, który nie zamierza dbać o polskie interesy, gdyż dba o żydowskie. Tu link do artykułu o tym jak Żydzi nprzypasowali religię do planów budowy za 120 milionów Euro. "Centrum handlowe Mercado, a kości w Jedwabnem" idb.prawynurt.pl/polityka/centrum-handlowe-mercado-a-kosci-w-jedwabnem,2144.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarz c.d. Jestem przeciw błaganiu Prezydenta Dudy. Sam obiecał w wyborach, że się sprawą zajmie. To niech się zajmuje!Tu link do art. O tym jak Żydzi przypasowali religię do planów budowy domu towarowego za 120 milionów Euro. Centrum handlowe Mercado, a kości w Jedwabnem. Idb.prawynurt.pl/polityka/centrum-handlowe-mercado-a-kosci-w-jedwabnem,2144.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Jakubem Szadajem, przewodniczącym Niezależnej Gminy Wyznania Mojżeszowego RP w Gdańsku, rozmawia Dorota Abramowicz. Podczas budowy amerykańskiej fabryki w Kokoszkach odnaleziono szczątki więźniów, prawdopodobnie w większości Żydów. Czy to oznacza, że nie będzie można ich ekshumować ze względów religijnych? Jakub Szadaj: Moim zdaniem - można. dziennikbaltycki.pl/artykul/443051,ekshumacja-szczatkow-w-kokoszkach-zgodna-z-zasadami-judaizmu,id,t.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blog wolny od atlantyzmu i syjonizmu ***s://***google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahukewj1z8w97ybuahwkj5okhcmacg0qfggkmaa&url=***s%3a%2f%2fpiotrorlickiblog.wordpress.com%2fauthor%2fpiotrorlickiblog%2f&usg=afqjcnetsjllikg6zibiabijrevk2dzakq&sig2=sxjngf_lsoykolzhrdl2-a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Tomaszu Maciuszczak, skad Pan ma te dane liczbowe. Kto je udokumentował i na jakiej podstawie. Każda osoba to istota ludzka i ja nie chciałbym by była pominięta. Proszę więc pamiętać, że dotąd , dokąd nie będzie niezbitych dowodów, a te może dać tylko i wyłącznie ekshumacja, nik nie ma prawa podawać żadnych danych w postaci cyfr. Będą to powiem brednie wyssane z brudnych paluchów i kalumnie rzucane na naród polski. Bez przeprowadzonej ekshumacji, każde posądzanie polaków o tą zbrodnię nazywam żydowskim antypolononizmem i polakofobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak trzeba być podłym człowiekiem, aby korzystając z przychylności politycznej bezcześcić miejsce pochówku? Jakie to ma znaczenie ile osób zginęło? Nawet jedno ludzkie życie ma wyjątkową wartość. Ktoś mądry powiedział, że ratując jedno życie ratujesz cały świat. Szacunek dla odmienności jest podstawą zgodnego funkcjonowania we współczesnym świecie, ale dla niektórych to zbyt skomplikowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To nie chodzi o to, czy był czy nie, tylko o zakłamywanie faktów. Nikt nie mówi, że w Jedwabnem czy w Kielcach nie zginęli ludzie. Natomiast kłamstwa dotyczą liczb, sposobu, odpowiedzialności (m. in. sprawstwo podżegające itp.). Np. jedna z hipotez zakładała, że pogrom kielecki został sprowokowany przez Urząd Bezpieczeństwa, celem przerzucenia odpowiedzialności na podziemie niepodległościowe i ewentualne odwrócenie uwagi światowej opinii publicznej od faktu sfałszowania wyników referendum. To są uwarunkowania historyczne, bez znajomości których można tylko wierzyć w "idę" i "Pokłosie", zaczytując się "Sąsiadami".
 Jakie ma znaczenie liczba? Jak zabijesz mnie to nie będziesz mordercą? A jak kilka osób to już tak? A może trzeba kilkadziesiąt? Jak Cię ktoś sprowokuje to nie jesteś mordercą? Nie wiem co bierzesz, ale zmień lekarza (albo dawkę jeśli sam sobie zaordynowałeś), bo straszne farmazony opowiadasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ja  Takie ma znaczenie cwaniaczku, że Jedwabne służy Żydom do pisania naszej historii na nowo poprzez swoich "historyków" . Tak, ma znaczenie i to wielkie, czy to był spontaniczny wybuch antysemityzmu jak to opisuje w swoich paszkwilach Gross czy miejscowa ludność została do tego zmuszona pod lfami niemieckich karabinów. W całym cywilizowanym świecie bada się miejsca zbrodni i dochodzi się do prawdy w oparciu o fakty, a nie urojone mity. Jak widać ty nie bierzesz nic, choć powinieneś, więc może idź za własną radąi zgłoś siędo lekarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwone komunistyczne czosnki wrobili nas w Jedwabne, jak samobójca Kosinski "malowanym ptakiem" załatwił swoich polskich wybawicieli. Opluł fałszywie Polaków, którzy uratowali jego i jego rodzinę. Hańba wszystkim, którzy fałszywie podnoszą rękę na Polskę - ofiarę Hitlera i Stalina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ci żydzi mieli obywatelstwo Izraela ???ze Daniels mowi co mozna robic w Polsce a czego nie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...